5
(8)

خرید دامنه با ارز دیجیتال دارای چندین مزیت است که آن را به گزینه ای راحت و امن برای افراد و مشاغل تبدیل می کند. در این آموزش به بررسی اهمیت و مزایای خرید دامنه با ارز دیجیتال می پردازیم. بعلاوه بصورت عملی و گام به گام روش خرید دامنه با ارز دیجیتال را با کمترین قیمت آموزش می دهم تا شما بتوانید به سادگی آب خوردن دامنه های مورد نیاز خود را با کریپتو خریداری نمایید. در ادامه نیز یک کد تخفیف در اختیار شما قرار می دهم که از آن برای کاهش هزینه و خرید دامنه ارزان قیمت استفاده کنید. قصد شما چه خرید دامنه xyz یا دامنه دات کام یا خرید دامنه io یا خرید دامنه dev و هر پسوندی که باشد این آموزش نیاز شما را برآورده خواهد کرد و شما را در خصوص موضوع خرید دامنه کاملا بی نیاز خواهد کرد.

خرید دامنه با ارز دیجیتال و مزایای آن

1.حفظ حریم خصوصی و بالا بردن امنیت شما

یکی از مزایای اصلی استفاده از ارز دیجیتال برای خرید دامنه، افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی آن است. وقتی با روش‌های پرداخت سنتی مانند کارت اعتباریخرید می‌کنید، باید اطلاعات شخصی و مالی را ارائه دهید. این اطلاعات می تواند در برابر هکرها و سارقان هویت آسیب پذیر باشد.

از سوی دیگر، تراکنش‌های ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز هستند و از رمزنگاری پیشرفته برای ایمن کردن تراکنش و محافظت از هویت شما استفاده می‌کنند.

2.سرعت و کارایی روش خرید دامنه با کریپتو

یکی دیگر از مزایای استفاده از ارز دیجیتال برای خرید دامنه، سرعت و کارایی تراکنش است. در روش‌های پرداخت معمولی  و خرید دامنه از شرکتهای خارجی، شما باید از طریق شرکت های واسط ایرانی هزینه دامنه خود را پرداخت پرداخت کنید که ممکن است چندین ساعت طول بکشد تا پردازش شوند.

در حالی که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال توسط شما بدون واسطه بوده و معمولاً در عرض چند دقیقه پردازش می‌شوند. این آن را به گزینه ای ایده آل برای افراد و مشاغلی تبدیل می کند که نیاز به خرید سریع و کارآمد و بدون واسطه دامنه دارند.

3.عدم نگرانی از تحریم ها و محدودیت ها

علاوه بر امنیت و سرعت، خرید دامنه با ارز دیجیتال شما از محدودیتها و قوانین دست و پا گیری که خودتان بهتر در جریان آنها در کشور می باشید نجات می دهد.

دنیای زیبای ارزهای دیجیتال به شما اجازه می دهد درگیر مقررات و محدودیت‌های غیر منصفانه برای ایرانی ها نشوید و می‌توانید بدون نگرانی در خصوص محدویتهای کشور و نبودن کارتهای اعتباری  یا سایر موانع مالی، از هر نقطه‌ای در دنیا خرید کنید.

4.خرید دامنه ارزان قیمت

چون دیگر از کارت اعتباری کس دیگری استفاده نمی کنید و خودتان مستقل و بی واسطه دامنه را خریداری می کنید هزینه شما برای خری دامنه با ارز دیجیتال قطعا کاهش می یابد و شما می توانید لذت خرید دامنه ارزان را تجربه کنید.

بعلاوه خرید مستقیم از شرکتهای بزرگ باعث می شود که از مزایایی مثل کد تخفیف نیز استفاده کنید که در ادامه به شما ارائه می دهم.

شروع خرید دامنه با کریپتو به صورت گام به گام و تصویری

گام 1) رفتن به سایت فروش دامنه با ارز دیجیتال

نکته 1: بعنوان یک قانون مهم قبل از رفتن و ثبت نام در هر سایت خارجی و همچنین سایت معرفی شده در زیر،  VPN خود را روشن کنید زیرا اکثر شرکت های بدرد بخور و حتی بعضی از سرویسهای گوگل نیز فعلا” برای کشور ما دچار محدودیت شده اند.

چون آیپی زمان ثبت نام مهم است و ثبت می شود. اینگونه شما مطمئن می شوید فردا اگر محدودیت ها برای کشور ما افزایش یافت شما شامل آن نخواهید شد.

⭐ نکته 2: زمان رفتن به کنترل پنل خود در این سایت و مدیریت دامنه ها نیز VPN روشن باشد.

⭐ نکته 3: زمان پرداخت ها با ارز دیجیتال VPN روشن باشد.

این سایت یکی از معتبرترین فروشندگان دامنه می باشد.کمتر از 12 ثبت کننده در جهان وجود دارد که بیش از 4 میلیون دامنه فعال دارند و این شرکت که یکی از آنها می باشد.

علاوه بر فروش دامنه با قیمت خیلی پایین، امکانات خوبی مثل email forwarding، مخفی کردن هویت خریدار دامنه و DNS Management را برای همه دامنه های فروخته شده بصورت رایگان ارائه می کند.

ابتدا برای رفتن به سایت فروش دامنه با ارز دیجیتال 👈اینجا کلیک👉 کنید.

خرید دامنه ارزان xyz

گام 2) درخواست ثبت نام

  روی دگمه sign-up کلیک کنید.

خرید دامنه ارزان

گام 3) ورود اطلاعات اولیه برای ثبت نام

  یک نام کاربری به انگلیسی به همراه ایمیل وارد کنید. سپس یک عبارت قوی برای رمز عبور و تکرار رمز عبور را وارد کنید. حتما این اطلاعات را در یک جای مطمئن ذخیره کنید و دگمه create account را کلیک کنید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 4) تایید ایمیل

  سایت فروشنده دامنه یک ایمیل تاییدیه برای شما ارسال میکند. ایمیل خود را باز کنید و روی لینک ارسالی توسط سایت کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 5) وارد کردن اطلاعات تماس

  تمام دامنه های اینترنتی باید طبق قوانین ICANN باید دارای اطلاعات تماس باشند.در بخش my account در ستون سمت راست روی لینک contact manager کلیک کنید تا بتواند آدرس دلخواه خود را برای دامنه ثبت کنید.

⭐ نکته اول: نیازی نیست آدرس واقعی خود را در ایران را بدهید می توانید آدرس فیک وارد کنید.

⭐ نکته دوم: می توان از سایتهایی استفاده کرد که برای شما آدرس فیک ایجاد می کنند.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 6) استفاده از آدرس فیک (آلمان، آمریکا،انگلیس)

  شما می توانید آدرس فیک (غیرواقعی) و شماره تلفن غیر واقعی و فیک مورد نیاز خود را با کلیک روی این لینک و برای هر کشور که می خواهید بدست آورید و استفاده کنید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 7) ثبت آدرس تماس پیش فرض

  با استفاده از اطلاعات مرحله قبل اکنون اطلاعات تماس درخواستی خود را پر کنید. شماره تلفن هم نیاز نیست واقعی باشد و از همان سایت می توانید شماره متناسب با آدرس وارد شده را استفاده کنید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 8) شارژ کردن حساب خود در سایت با ارز دیجیتال

  در قسمت مدیریت اکانت خود در ستون سمت راست روی گزینه  account fund manager کلیک کنید تا حساب خود را شارژ کنید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

  سپس در این صفحه روی گزینه  Add funds کلیک کنید.

خرید ارزانترین دامنه

در این مرحله  باید حساب خود را شارژ کنید.

مثلا اگر قیمت دامنه شما 10.95 دلار باشد شما بصورت رند 11 دلار شارژ کنید. این اعتبار قبل از ثبت دامنه با کریپتو نیاز است در حساب شما موجود باشد.ما بقی اعتبار مصرف نشده برای پرداخت های بعدی جهت خرید دامنه توسط شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 9) انتخاب درگاه پرداخت با ارز دیجیتال

  در قسمت مطابق تصویر روی گزینه show more کلیک کنید تا روش های پرداخت با رمز ارز را مشاهده کنید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

اکنون مطابق تصویر روی پرداخت با  bit pay  کلیک کنید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

مطابق تصویر  بعد از انتخاب پرداخت با bitpay  روی دگمه Proceed  کلیک کنید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 10) انتخاب کیف پول ارز دیجیتال برای پرداخت

  در این بخش اگر با گوشی موبایل وصل هستید می توانید کیف پول خود را انتخاب کنید تا سیستم پرداخت به آن وصل شود همچنین امکان پرداخت با کمک Meta-mask از طریق مرورگر نیست وجود دارد.

در این مثال من روی Trust Wallet کلیک می کنم ولی فرقی نمی کند شما با هر کیق پول دیگری می توانید پرداخت خود را انجام دهید.

⭐نکته 1:  می توانید ارز دیجیتال خود را از یکی از این دو صرافی ایرانی زیر تهیه کنید. آنها با پرداخت ریال به ایشان ارز دیجیتال درخواستی شما را به برای کیف پول تراست ولت یا اتومیک ولت شما واریز می کنند.

لینک صرافی اول

لینک صرافی دوم

ثبت نام در این صرافی ها نیاز به تصویر کارت ملی، تصویر کارت بانکی و احراز هویت دارد.

⭐نکته 2:  حتما ارز دیجیتال خریداری شده از صرافی ها را ابتدا به کیف پول شخصی خود ارسال کنید (تراست ولت/اتومیک ولت/کیف پول سخت افزاری) سپس در سایتهای اینترنتی مثل این سایت از طریق کیف پول خود پرداخت را انجام دهید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 11) انتخاب  ارز دیجیتال مورد نظر شما برای پرداخت هزینه

  در این مرحله می توانید از یکی از ارزهای دیجینال Dogecoin  ,lite-coin , Bitcoin ،  Bitcoin Bash برای پرداخت استفاده کنید.

حالا سوال شما ممکن است این باشد که کدام ارز دیجیتال هزینه تراکنش یا همان هزینه شبکه کمتری دارد؟

پاسخ این است که ارزهای دیجیتال بیت کوین کش ، دوج کوین و لایت کوین هرسه هزینه تراکنش خیلی پایینی دارند و من در این مثال از دوج کوین برای پرداخت هزینه خود استفاده خواهم کرد و با همین روش  خرید دامنه  xyz ، خرید دامنه  io ، خرید دامنه dev  ، خرید دامنه دات کام و صد ها پسوند دیگر  نیز توسط شما امکان پذیر می باشد.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

بعد از انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر خود ایمیل خود را به درگاه پرداخت ازر دیجیتال بدهید تا اطلاعات پرداخت را برای شما ایمیل کند و اگر مشکلی پیش آمد به اطلاع شما برساند.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 12) ارسال ارز دیجیتال مورد نظر شما کمک اسکن بارکد درگاه پرداخت

  در این مرحله ارز دیجیتال خود را در کیف پول خود انتخاب کنید (در این مثال دوج کوین) سپس روی دگمه Send کلیک کنید تا وارد بخش ارسال رمز ارز بشوید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

  بارکد نمایش یافته توسط درگاه پرداخت را اسکن کنید تا بطور اتوماتیک مبلغ و آدرس گیرنده مبلغ توسط کیف پول ارز دیجیتال شما اسکن و دریافت شود.

روی دگمه Send کلیک کنید تا مبلغ از کیف پول شما به درگاه دریافت ارز دیجیتال ارسال شود.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

چند دقیقه منتظر بمانید و صفحه را رفرش نکنید تا درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت شما را تایید کند.

Buy a cheap domain

بعد از تایید پرداخت شما توسط درگاه اینترنتی شما به سایت اصلی فروش دامنه با ارز دیجیتال بر می گردید

در این مرحله نیز باید دقایقی صبر کنید و صفحه را رفرش نکنید تا پیام payment successful را مشاهده کنید.

⭐نکته :  بسته به ترافیک شبکه و نوع بلاکچین انتخابی شما ممکن است بین بک دقیقه تا حتی 30 دقیقه هم تایید پرداخت طول بکشد چون تراکنش شما باید در بلاکچین تایید شود و این موضوع کمی زمان نیاز دارد. پس اصلا عجله نکنید و با آرامش منتظر باشید و یک قهوه یا چای میل کنید.

خرید دامنه با ارز دیجیتال

گام 13) شروع مرحله خرید دامنه ارزان (  خرید دامنه xyz ، خرید دامنه دات کام ، خرید دامنه io، خرید دامنه dev )

اکنون که حساب شما شارژ کافی دارد در بخش my account  وارد قسمت Register  شوید تا دامنه مورد نظر خود را ثبت کنید.

پسوند های زیر تنها نمونه کوچکی از پسوند های موجود برای خرید دامنه می باشند:

.com .xyz .top .net .org .cc .club .shop .buzz .info .uk .co .in .monster .icu .me .ca .live .us .biz .cloud .online .work .site .best .link .nl .eu .win .pw .io .app .one .life .de .today .tv .pro .fun .website .store .bid .ws .dev .world .space .tech .finance .ltd .download .cyou .email .click .city

خرید دامنه دات کام

گام 14) انتخاب و خرید دامنه ارزان و ثبت کد تخفیف

بعد از انتخاب دامنه خود آنرا add  کنید و سپس روی دگمه checkout  کلیک کنید.

خرید دامنه xyz

♥️برای خرید دامنه ارزان در بخش کد تخفیف دامنه از کدتخفیف 1dollardiscountme استفاده کنید آنرا وارد کرده و دگمه apply را کلیک کنید.♥️

با اینکار هزینه خرید دامنه شما یک دلار کاهش می یابد و شما دامنه خود را ارزان تر خریداری می کنید.

سپس دگمه Pay را کلیک کنید تا خرید دامنه ارزان شما تکمیل گردد.

Buying a domain with digital currency

گام 15) تغییر DNS دامنه خریده شده

🌸 تبریک میگم شما خرید دامنه با ارز دیجیتال خود را با موفقیت و با کمترین قیمت، بدون واسطه، کاملا ایمن و با کمک ارز دیجیتال خریداری کردید.

اکنون وارد بخش Domain manager شوید تا لیست دامنه های خود را ببینید.

امکانات و تنظمیات زیادی می توانید روی دامنه خود داشته باشید ولی یکی از مهمترین تنظیمات دامنه تغییر DNS یا اشاره گر دامنه می باشد که با تنظیم IP های آن می توانید دامنه خود را به سمت وب سایت یا سرور مجازی خود اشاره دهید. با اینکار  نام دامنه شما به مقصدی که شما می گوید اشاره خواهد کرد.

اموزش خرید دامنه

جمع بندی و خلاصه خرید دامنه با ارز دیجیتال و خرید دامنه ارزان

خرید یک دامنه با ارز دیجیتال مزایای زیادی دارد، از جمله افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی، تراکنش‌های سریع‌تر و کارآمدتر، انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتر، و پتانسیل سرمایه‌گذاری خوب.

زمانی پیش میاد که نیاز دارید فورا” یک دامنه را بخرید آن هم سریع ، ایمن و با کمترین قیمت و ارزان ، اینجاست که کریپتو و ارزهای دیجیتال به کمک شما می آیند و بخاطر ماهیت بدون واسطه ای که بلاکچین دارد شما خرید خود را از فروشنده اصلی انجام می دهید. در این مقاله من صفر تا صد روش خرید دامنه ارزان (دات کام ، دامنه xyz ، دامنه dev ) و غیره را آموزش دادم و امیدوارم برای شما مفید بوده باشد.

این را هم بگویم که خرید دامنه با ارز دیجیتال نیز می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد.  اگر دامنه ای را با ارز دیجیتال خریداری کنید و ارزش آن افزایش یابد، ممکن است  سرمایه گذاری خوبی برای آینده باشد و یکی از روشهای کسب درآمد همین خرید دامنه های خاص و تک می باشد.

در نتیجه، اگر قصد خرید دامنه را دارید، ارزش آن را دارد که از ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت استفاده کنید.

دوستان نظرات و سوالات خود را در این خصوص در بخش کامنت ها بنویسید به همه آنها پاسخ خواهم داد.

آیا خرید دامنه با ارز دیجیتال مشکل است؟

خیر . نه تنها خرید دامنه با کریپتو مشکل نیست بلکه آزادی عمل و سرعت بیشتری به شما می دهد بعلاوه شما می توانید بزرگترین فروشندگان دامنه در دنیا خرید خود را مستقیم و ارزان تر انجام دهید.

آیا خرید دامنه خرید دامنه با تخفیف در این روش امکان دارد؟

بله . شما با استفاده از کد تخفیف داخل این آموزش می توانید هزینه خرید دامنه خود را کمتر نمایید

آیا می توام خرید دامنه های دات کام یا xyz یا dev هم انجام دهم؟

بله. خرید دامنه xyz یا خرید دامنه dev یا خرید دامنه io و صدها دامنه با کیفیت و ارزان قیمت در این روش انجام پذیر می باشد

این پست چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دهی روی یک ستاره کلیک کنید!

امتیاز متوسط 5 / 5. تعداد آرا: 8

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نویسنده

متخصص نرم افزار و دیجیتال مارکتینگ – فعال و مشاور در حوزه کسب و کارهای آنلاین