4.5
(8)

خرید سرور مجازی هتزنر Hetzner یکی از گزینه های جذاب برای داشتن سرور مجازی خارجی می باشد. من می خواهم تجربه خودم را از خرید سرور مجازی هتزنر به شما دوست عزیز یاد بدهم تا بتوانید با اطلاعات کامل کارهایی مثل ثبت نام، احراز هویت هتزنر، تمدید و خرید vps هتزنر و پرداخت فاکتور هتزنر را به سادگی انجام دهید. بعلاوه در این مقاله آموزشی به شما یاد میدهم چگونه می توانید👈 20 یورو اعتبار رایگان از دیتا سنتر آلمانی هتزنر بدست آورید و بعد از ثبت نام در هتزنر بلافاصله از تمام امکانات سرور هتزنر و انواع سرورهای اختصاصی و ابری آن استفاده کنید و لذت ببرید. در واقع شما یک سرور مجازی خارجی رایگان بدست می آورید که بعد از مصرف 20 یورو اعتبار مجانی آن می توانید خرید از هتزنر را در آینده ادامه دهید.

هتزنر :

Hetzner هتزتر یک شرکت آلمانی با سابقه می باشد که انواع سرورهای VPS و خدمات مرتبط را ارائه می دهد. این شرکت در سال 1997 تاسیس شد و دفتر مرکز آن در گونزنهاوزن آلمان قرار دارد. در حال حاضر دو دیتاسنتر در آلمان ، یک دیتا سنتر در فنلاند و یک دیتا سنتر در آمریکا دارد.

این شرکت طیف وسیعی از گزینه‌های میزبانی، از جمله میزبانی مشترک، سرورهای اختصاصی و میزبانی ابری و همچنین ثبت دامنه و گواهی‌های SSL را ارائه می‌دهد.

شرکت هتزنر به دلیل گزینه های میزبانی کم هزینه و سرورهای واقعی و مجازی با کارایی بالا در بین مشاغل و افراد به طور یکسان محبوب می باشد. Hetzner علاوه بر خدمات میزبانی خود، طیف وسیعی از خدمات مرتبط با اینترنت را نیز ارائه می دهد، مانند colocation، load balancing و خدمات شبکه.

خرید سرور مجازی هتزنر

به دلیل قیمت کم و کارایی بالایی که سرورهای دیتاسنتر هتزنر دارند و طبق تجربه خودم درصد قطعی سرورهای این شرکت در حد صفر می باشد. البته این را در نظر بگیریم که هیچ شرکتی نمیتواند ادعا کند uptime سرورهای آن صد در صد می باشد. ارائه خدمات به ایرانیان توسط  هتزنر بلامانع است و شما می توانید با هویت واقعی خود در سایت هتزنر ثبت نام کنید.

ثبت نام در سایت Hetzner و احراز هویت هتزنر

⭐مطابق قوانین جدید و کاهش محدودیت ها، ثبت نام در سایت Hetzner و احراز هویت هتزنر و ارائه خدمات به ایرانیان توسط دیتاسنتر هتزنر  بلامانع است و شما می توانید با هویت واقعی خود در سایت هتزنر ثبت نام کنید.

ثبت نام در هتزنر - احراز هویت هتزنر

آموزش ثبت نام در هتزنر و احراز هویت هتزنر:

گام اول) ورود به سایت هتزنر

⭐اپدیت مهم مقاله ! : متاسفانه تعداد زیادی از شهروندان کشور ما پس از استفاده از اعتبار رایگان هتزنر فاکتورهای بعدی خود را پرداخت نکرده اند و این موضوع باعث بد بینی هتزنر نسبت به ایرانی ها شده است. پس احتمال بالایی وجود دارد که هتزنر شما را در ثبت نام خود بعنوان ایرانی احراز هویت نکند!

دوستان توصیه من این است اگر قبلا در هتزنر ثبت نام کردید فاکتورهای آینده را حتما” پرداخت کنید و اعتبار خود را پیش هتزنر از بین نبرید.

چون اگر هتزنر شما را بعنوان بد حساب شناسایی کرد در آینده نه تنها هتزنر به شما سرویس نخواهد داد بلکه کلیه شرکتهای مرتبط با هتزنر از بد حساب بودن شما باخبر خواهد شد.

⭐بنابراین احتمال زیادی وجود دارد شما با لینک زیر بعنوان یک ایرانی نتوانید دیگر از این اعتبار رایگان استفاده کنید.

حالا سه راهکار وجود دارد:

راه حل 1) شانس خود را تست کنید و ببینید آیا هتزنر به شما بعنوان یک ایرانی اجازه ثبت نام  می دهد یا خیر.

دو حل 2) با کلیک روی لینک مقاله 👈 خرید سرور مجازی با رمز ارز روش خرید ایمن و ناشناس سرور مجازی را با کمک رمز ارزها یا پی پال یاد بگیرید و انجام دهید.

راه حل 3) از شرکتهای ایرانی هاستینگ واسطه کمک بگیرید و بصورت ریالی سرور هتزنر را از ایشان بخرید و از دردسرهای بعدی آسوده شوید.

  با کلیک روی این لینک 👈 (خرید سرور هتزنر از ایران) و مطابق شکل زیر پس از رفتن به این سایت با انتخاب گزینه سرور ابری می توانید یک سرور مجازی هتزنر را خیلی سریع و بصورت ریالی خریداری کنید و دیگر نگران عدم احراز هویت خود در هتزنر نباشد. این سایت هزینه منصفانه ای را بابت اینکار از شما می گیرد.

خرید سرور مجازی هتزنر

توصیه من استفاده از همین راهکار سوم می باشد که شما خیلی سریع و بی مشکل صاحب یک سرور مجازی در هتزنر خواهید شد.

👇با فرض اینکه سه راهکار بالا را خوانده اید برای ساخت اکانت هتزنر روی لینک زیر کلیک کنید👇

⚡️نکته مهم اول : اگر از طریق لینک بالا ثبت نام خود را انجام دهید شرکت هتزنر مبلغ 20 یورو اعتبار رایگان به شما می دهد که می توانید بدون هیچ گونه هزینه ای و بصورت کاملا” رایگان با این 20 یور از تمام امکانات سرورهای مجازی ابری هتزنر استفاده کنید.

⚡️نکته مهم دوم :اگر قبلا” بصورت عادی و بدون دعوتنامه در سایت Hetzner ثبت کرده اید هتزنر هیچ اعتباری رایگانی به شما نمی دهد.  20 یورو اعتبار رایگان فقط به کسانی داده می شود که از طریق لینک دعوت نامه بالا در هتزنر عضو شوند و قبلا در هتزنر ثبت نام نکرده باشند.

پس از کلیک بر روی لینک دعوت نامه بالا پیام تبریک در خصوص دریافت 20 یورو اعتبار رایگان سرویس ابری هتزنر را مطابق تصویر زیر خواهید دید. سپس روی دگمه Continue کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام01

⚡️مدت زمانیکه این اعتبار قابل استفاده است تا پایان ماه بعد خواهد بود. یعنی پس از فاکتور دوم، اعتبار باقی مانده منقضی می شود.

گام 2) مطابق تصویر روی منوی اصلی گزینه cloud کلیک کنید و سپس دگمه signup را کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام02

گام 3 ) برای ثبت نام روی دگمه Register Now  کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام03

گام 4) سپس برای ثبت نام،  ایمیل ، کلمه عبور و تکرار آنرا وارد کنید. همچنین شرایط استفاده از خدمات هتزنر را تیک بزنید و قبول کنید و در ادامه دگمه Continue را کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام03

گام 5) یک ایمیل تاییدیه به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام05

گام 6) وارد ایمیل خود شوید و برای تایید ایمیل اکانت هتزنر خود روی لینک ارسال شده کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام06

گام 7) نوع اکانت خود را شخصی (individual) انتخاب کنید. سپس خانم یا آقا بودن خود را مشخص کنید .سپس نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و دگمه Continue را کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام07

گام 8) در این مرحله آدرس پستی ، شهر ، کشور و کد پستی و همچنین تلفن همراه خود را وارد نمایید و دگمه Continue را کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام08

گام 9) انتخاب روش پرداخت فاکتور هتزنر :  در این مرحله شیوه پرداخت فاکتور هتزنر را مشخص می کنید. روی گزینه paypal کلیک کنید تا انتخاب شود، سپس دگمه Continue را کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام09

گام 10) هتزنر در این مرحله به شما اطلاع می دهد که ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام10

گام 11) سپس بطور اتوماتیک به پنل کاربری هتزنر هدایت می شوید. اولین کاری که باید بکنید تعریف یک پروژه جدید است . هر پروژه محلی است که سرورهای مرتبط با آن پروژه در آن ساخته می شوند. روی دگمه New Project کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام11

گام 12) شروع احراز هویت هتزنر

بعد از کلیک روی دگمه New Project یک پنجره جدید باز میشود و به شما می گوید که شما هنوز احراز هویت نشده اید. روی لینک نمایش داده شده کلیک کنید تا وارد صفحه احراز هویت مدارک خود شوید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام12

گام 13) انتخاب روش احراز هویت ( مدارک )

در پنجره جدید  روی تصویر نشان داده شده در بخش تصویر  Document کلیک کنید تا انتخاب شود. توجه کنید که شکل یک پاسپورت نمایش یافته است اما هتزنر علاوه  به جای پاسپورت کارت ملی شما یا گواهینامه رانندگی را نیز قبول خواهد کرد.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام13

گام 14) سپس دگمه countinue را کلیک کنید. تا وارد مرحله عملی بررسی مدارک شوید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام14

گام 15)  شروع روند بررسی مدارک با کمک موبایل و بصورت زنده:

در این مرحله سایت Hetzner از شما می خواهد بر روی دگمه Show QR Barcode کلیک نمایید تا یک بارکد را با کمک تلفن هوشمند خود اسکن نماید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام15

گام 16)  پس از نمایش بارکد روی صفحه آنرا با موبایل خود اسکن نماید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام16

گام 17)  در تصویر زیر ملاحظه میکنید که کاربر در حال اسکن کردن بارکد با دوربین تلفن همراه خود می باشد.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام17

گام 18)  پس از نمایش بارکد روی صفحه آنرا با موبایل خود اسکن نماید. یک لینک بعد از اسکن مشاهده خواهید کرد روی آن لینک کلیک کنید تا وارد سیستم احراز هویت اکانت هتزنر شوید.این سیستم یک روبات هوشمند است که بصورت زنده مدارک شما با دوربین موبایل بررسی می کند.

در این مرحله ابتدا کشور خود را که در این مثال ایران می باشد انتخاب کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام18

گام 19)  حالا یکی از مدارک خود مثل : پاسپورت یا کارت ملی یا گواهینامه رانندگی خود را آماده کنید و روی نام مدرکی که با آن می خواید احراز هویت شوید کلیک کنید.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام19

گام 20) در این مرحله باید مدرک خود را در دست بگیرید تا ربات هوش مصنوعی آنرا بصورت زنده ببیند. توجه کنید که نور اتاق کافی باشد و هیچ بخش از تصویر مدرک شناسایی شما با دست شما پوشیده نشده باشد و همچنین تصویر دریافتی از دوربین موبایل شما فوکوس و واضح باشد. سپس دگمه Continue را کلیک کنید.

🔴 برای تایید پاسپورت یک تصویر توسط روبات بصورت زنده بررسی می شود.

🔴 برای کارت ملی و گواهینامه رانندگی نرم افزار ربات از شما درخواست می کند پشت مدرک هم به او نشان دهید.

🔴 پس از تایید مدرک شناسایی نرم افزار روبات از شما درخواست می کند جلوی دوربین بیایید تا تصویر مدرک شناسایی را با چهره شما مطابقت دهد.

خرید سرور مجازی هتزنر -گام20

👍تبریک میگم شما با موفقیت در سایت هتزنر ثبت نام کردید و می توانید از 20 یورو اعتبار رایگان خود استفاده کنید.

پرداخت فاکتور هتزنر Hetzner

پس از اتمام اعتبار رایگان شرکت هتزنر در پنجم هر ماه میلادی یک فاکتور صادر می کند که ده روز فرصت دارید آنرا پرداخت نمایید.

توجه کنید که آلمانی ها انسانهای بسیار منظم و دقیقی هستند. شما فاکتور صادر شده را حتما در اسرع وقت پرداخت نمایید زیرا بی توجهی به آن باعث بسته شدن اکانت شما و حذف سرورهای مجازی Hetzner شما خواهد شد.

اگر اکانت پی پال دارید که خودتان می توانید مستقیما آن را پرداخت نمایید اما احتمالا” شما اکانت پی پال ندارید.

پرداخت فاکتور هتزنر

انتخاب شرکت برای پرداخت فاکتور هتزنر

در حال حاضر تعدادی شرکت واسط پرداخت در ایران هستند که با دریافت کارمزد ظرف چند ساعت فاکتور Hetzner را پرداخت می کنند.

برای آسایش شما چند تا شرکت که این کار را برای شما انجام می دهند معرفی میکنم. اما شما خودتان مختار هستید از هر شرکتی که مایل هستند درخواست کنید پرداخت هزینه فاکتور هتزنر را انجام دهد.

  1. شرکت ایرانیکارت :  این شرکت با دریافت کارمزد 4 تا 5 درصدی پرداخت فاکتور هتزنر را انجام میدهد برای استفاده از خدمات آن روی 👈 این لینک کلیک نمایید.
  2. شرکت اول پرداخت : این شرکت واسط پرداخت نیزدر زمینه پرداخت دلاری چند سال است که فعال می باشد برای پرداخت فاکتور هتزنر روی 👈 این لینک کلیک کنید و  پس از ثبت نام در بخش خرید هاست و دامنه تقاضای پرداخت فاکتور هتزنر خود را صادر نمایید.

🟩 دوستان اگر مطابق راهنمایی من و از طریق لینک گفته شده در ابتدای مقاله در سایت هتزنر ثبت نام کردید، اعتبار 20 یورویی خود را از طریق این آدرس در حساب خود خواهید دید.

🟩  اگر اعتبار 20 یورو را در حساب خود ندیدید سایت هتزنر گفته که یک تیکت برای بخش پشتیبانی بفرستید و لینک دعوت و ثبت نام خود را که در زیر مجددا” آنرا قرار داده ام برای بخش پشتیبانی سایت هتزنر بفرستید تا مشکل را بررسی کنند و اعتبار 20 یورو را در حساب شما شارژ نمایند.

👇 لینک دعوت و دریافت اعتبار 20 یورویی هتزنر 👇

 

جمع بندی و نتیجه گیری از مقاله ثبت نام و خرید سرور مجازی هتزنر:

در این آموزش یاد گرفتید چگونه بصورت مستقل و مستقیم در سایت هتزنر ثبت نام کنید و اکانت هتزنر داشته باشید.

بعلاوه آموختید چگونه احراز هویت هتزنر را انجام دهید و تا بتوانید بعد از آن خرید سرور مجازی هتزنر را تجربه کنید.

همچنین شیوه پرداخت فاکتور هتزنر را بررسی کردیم.

👈در پایان پیشنهاد میکنم مقاله خرید سرور مجازی با ارز دیجیتال را مطالعه کنید.در این مقاله یاد خواهید گرفت که چگونه بصورت کاملا” ناشناس سرور مجازی خارجی را بدون آشکار کردن هویت واقعی خود با رمز ارز و کریپتو خریداری کنید.

🌸دوستان لطفا تجربه خود از خرید سرور هتزنر و پرداخت فاکتور هتزنر با من و بقیه دوستان به اشتراک بگذارید و هر سوالی داشتید در بخش کامنت ها بپرسید من به تک تک سوالات پاسخ خواهم داد.

چگونه می توانم برای خرید سرور مجازی هتزنر 20 یورو اعتبار رایگان دریافت کنم؟

اگر در سایت هتزنر ثبت نام نکرده باشید با کمک لینک دعوت که در مقاله آمده است به شما 20 یورو اعتبار رایگان برای ثبت نام در هتزنر داده می شود

آیا خرید سرور مجازی هتزنر با هویت ایرانی امکانپذیر است؟

طبق آخرین بروزرسانی قوانین در حال حاضر ایرانیان نیز می تواند از خدمات شرکتهای ارائه دهنده خدمات هاستینگ و سرور مجازی مثل هتزنر استفاده نمایند

پرداخت فاکتور هتزنر چگونه امکان پذیر است؟ من حساب پی پال و ویزا یا مستر کارت ندارم

شما با استفاده از شرکتهای واسط پرداخت می توانید هزینه فاکتور هتزنر خود با دادن ریال به ایشان و مقداری کارمزد پرداخت نمایید

آیا احراز هویت هتزنر با مدارک و آدرس ایران هم امکان پذیر است؟

بله در حال حاضر با توجه به کاهش سخت گیری ها ، این امکان برای شهروندان ایران فراهم می باشد که اکانت هتزنر داشته باشند و از خدمات شرکت هتزنر استفاده نمایند

این پست چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دهی روی یک ستاره کلیک کنید!

امتیاز متوسط 4.5 / 5. تعداد آرا: 8

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نویسنده

متخصص نرم افزار و دیجیتال مارکتینگ – فعال و مشاور در حوزه کسب و کارهای آنلاین